DVDKritik.se http://www.dvdkritik.se/ Dagliga DVD-recensioner sv DVDKritik.se anders@dvdkritik.se Fri, 19 Apr 2019 00:55:03 CEST Fri, 19 Apr 2019 00:55:03 CEST info@dvdkritik.se DVDKritik.se http://dvdkritik.se/images/gfx/logo.png http://www.dvdkritik.se/ 255 70 http://my.netscape.com/publish/formats/rss-spec-0.91.html <![CDATA[Färgsprakande, tänkvärt och kusligt - recension av Annihilation ]]> Thu, 18 Apr 2019 00:00:00 <![CDATA[En annan tyst skräckis - recension av The Silence]]> Wed, 17 Apr 2019 00:00:00 <![CDATA[Oj vilket dravel... - recension av Night School]]> Tue, 16 Apr 2019 00:00:00 <![CDATA[Kul formexperiment men sämre genomfört - recension av Searching]]> Mon, 15 Apr 2019 00:00:00 <![CDATA[Blixtar och dunder med obskyr hjälte - recension av Black Lightning - Säsong 1]]> Fri, 12 Apr 2019 00:00:00 <![CDATA[85 minuter som man inte får tillbaka - recension av Arizona]]> Thu, 11 Apr 2019 00:00:00 <![CDATA[Avsevärt bättre än vad jag hade vågat tro - recension av Krypton - Säsong 1]]> Wed, 10 Apr 2019 00:00:00 <![CDATA[Star Wars i perspektiv - blogginlägg av Anders Jakobson]]> Mon, 08 Apr 2019 18:30:42 <![CDATA[Trailer: Joker - blogginlägg av Anders Jakobson]]> Wed, 03 Apr 2019 17:10:14 <![CDATA[Shazam!-lins i Snapchat - blogginlägg av Anders Jakobson]]> Tue, 02 Apr 2019 14:54:11 <![CDATA[Vinnare av Overlord - blogginlägg av DVDKritik.se]]> Wed, 27 Mar 2019 09:54:23 <![CDATA[Vinnare av Bohemian Rhapsody - blogginlägg av DVDKritik.se]]> Tue, 19 Mar 2019 14:28:16 <![CDATA[Vintervårprojekt: Game of Thrones 1-7 (6) - blogginlägg av Anders Jakobson]]> Sun, 10 Mar 2019 22:06:46 <![CDATA[Vila i frid, Luke Perry - blogginlägg av Anders Jakobson]]> Tue, 05 Mar 2019 10:46:41